Вперше в Україні: онлайн-маркет сфери дизайну та ремонту

«Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну — перший в Україні онлайн-маркет від сервісу пошуку та підбору архітекторів і дизайнерів інтер’єру hallway

                                                                                              

Сервіс пошуку та підбору архітекторів і дизайнерів інтер’єру hallway проводить перший в Україні онлайн-маркет «Голі стіни»: Все для ремонту і дизайну. Маркет відбудеться у період з 18 по 21 червня цього року в інстаграмі.

Організатори вирішили об’єднати на одній віртуальній локації всіх спеціалістів і всі категорії товарів, що задіяні в процесі створення дизайну та ремонту приміщень.

“Голі стіни” від hallway — це В2С маркет, на якому архітектурні та дизайн-студії, виробники та постачальники меблів, освітлення, оздоблювальних матеріалів зможуть запропонувати свої товари та послуги потенційним покупцям, які вже роблять або тільки планують робити ремонт.

“Ми всі опинились в умовах, коли вимушені знаходити нові шляхи взаємодії з потенційними замовниками та партнерами. “Голі стіни” — це один із нових способів комунікації, який ми пропонуємо архітекторам ти дизайнерам — резидентам нашої платформи, а також виробникам та постачальникам інтер’єрних та будівельних товарів. Усі знають скільки світових та локальних виставок і маркетів було відмінено цього року через карантин. Тобто виробники втратили шанс показати свої популярні та нові товари, а їх потенційні замовники не мають можливості подивитись всі товари в одному місці, як раніше вони це робили на спеціалізованих виставках. Наш онлайн-маркет дуже схожий за своєю концепцію на офлайн виставку. Учасники також зможуть придбати стенд та показати свої товари. Тільки стендом буде — пост в інстаграмі”, — кажуть організатори події.

Віртуальні відвідувачі маркету протягом 4-х днів зможуть не тільки подивитись та придбати товари по вигідним цінам але й отримати багато іншої корисної інформації:

  • отримати консультацію кращих українських дизайнерів;
  • подивитись прямі ефіри та лекції експертів (виробників, постачальників, дизайнерів);
  • прийняти участь у воркшопах та майстер-класах;
  • задати питання та отримати миттєву відповідь від учасників маркету;
  • взяти участь у конкурсах ;  
  • та звісно ж отримати багато натхнення для створення оселі своєї мрії.        

Реєстрацію не маркет вже відкрито. До участі запрошуються виробники/постачальники товарів для ремонту та облаштування дому, архітектори, дизайнери, експерти по загальнобудівельним роботам, клінінгові компанії та ін. Організатори очікують більше 100 000 онлайн-відвідувачів протягом 18-21 червня. Подати заявку на участь можна за посиланням https://forms.gle/Zk3YuY8WfK8sZ2VN6

Інформацію опубліковано на правах реклами 

Источник:
hallway

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.