Хоббітова нора для поціновувачів комфорту: архітектор розробив інноваційне житло, «занурене» у пагорби (ФОТО)

Архітектор побудував сучасний екологічний будинок в землі

Еко будинок у пагорбі

В пошуках незвичної концепції для нового проєкту архітектор Хав’єр Сеносіан дійшов до витоків людства, яке на початку свого існування шукали притулку в печерах, а також спостерігав за життям тварин. В результаті вийшов наполовину підземний еко будинок. Більше про креативне житло з Мексики – читайте в матеріалі.

Вчені винайшли дерев’яне «скло», воно значно легше і міцніше за звичайне

Organic House – назва проєкту, який розташувався в мексиканському муніципалітеті Наукальпан-де-Хуарес.

Площа цієї частково зануреної в землю будівлі становить 178 квадратних метрів, а конструкція нагадує шкаралупу арахісу. Тут є два круглі простори, які поєднані вузьким коридором.

 

В одній із загальних кімнат облаштований простір для вітальні, їдальня і кухня, а в іншій –простір для сну, гардеробна і ванна. Щоб уникнути додаткових витрат матеріалів і недоцільного використання корисної площі, меблі для будинку були закладені в проєкт та були передбачені одразу.

Попри все, приміщення не схоже на темну нору, адже кімнати мають великі скляні вікна, які зовні здаються «ілюмінаторами» всередині звичайного зеленого пагорба.

Здания для жизни на Луне будут напечатаны на 3D-принтере — NASA (ФОТО)

Будинок, в якому проживатиме сам архітектор, також є дружнім до екології, адже не потребує опалення та споживає мінімальну кількість електроенергії.

Фото: His.ua

 

Источник:
house

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.