Як тепер визначатиметься ціна на газ: Нафтогаз назвав умови, на яких продаватиме газ населенню

«Нафтогаз» оголосив умови продажу газу для населення після закінчення спецзобов’язань

Нафтогаз озвучив умови
продажу газу

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» оприлюднила умови продажу газу для поставок населенню після завершення дії спеціальних зобов’язань, що має відбутися вже 1 серпня, повідомила пресслужба компанії.

Долги за газ: чиновники предлагают списать долги, но в итоге придется заплатить гораздо больше

Повідомляється, що дивізіон «Нафтогаз Комерція» (через «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг») реалізовуватиме природний газ для постачальників домогосподарств. Компанія пропонує укласти річний контракт на поставку газу із щомісячним формульним визначенням ціни, яка буде відома до кінця місяця поставки. 

Відзначається, що підхід, запропонований дивізіоном «Нафтогаз Комерція», відповідає європейській практиці, відповідно до якої для довгострокових контрактів і великих обсягів діє формульна ціна, а для інших клієнтів пропонується різноманітна лінійка продуктів, що залежить від потреб покупця.

У пресслужбі повідомили, що ціна за річними контрактами визначатиметься, виходячи з котирувань міжнародних газових хабів, поточного ринкового спреду, а також умов оплати. Запропонована формульна ціна є прогнозованою і повністю відповідає ринковим ціновим індикаторам, і не створює перекосів на ринку. 

У рамках зазначеного контракту передбачені різні умови розрахунків: 100% передоплата; оплата частинами кожні 10 днів впродовж періоду постачання; до 25 числа місяця, наступного за місяцем поставки. 

Ринок газу для населення: з 1 серпня чиновники більше не зможуть впливати на тарифи

Як повідомив директор Дивізіону «Нафтогаз Комерція» Віллем Коппульс, найближчим часом «Нафтогаз» також представить нову лінійку продуктів для всіх учасників українського газового ринку. В рамках цих пропозицій компанії зможуть формувати ресурс на різні періоди та умови. 

Реалізація квартальних продуктів відбуватиметься через електронну площадку «Українська енергетична біржа» (УЕБ) і стартує з наступного тижня. На цей час «Нафтогаз» пропонує на цьому майданчику продукти на місячній основі. Крім запуску нових продуктів, які розробляються з урахуванням особливостей роботи різних сегментів ринку газу в Україні, «Нафтогаз» продовжить роботу з боргами, нагромадженими під час дії режиму ПСО і досягли близько 24 млрд гривень.  

Ціни на газ: на яких умовах Нафтогаз продаватиме газ населенню після закінчення спецзобов’язань 

Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.