Як виглядатиме «віддалений» працівник через 25 років. Вчені продемонстрували «захопливі» перспективи (ФОТО)

Гібридний режим роботи — що поєднує офіс і дистанційну зайнятість — може позначитися на здоров’ї людей

Як виглядатиме працівник
«віддаленці» через 25 років

Відома платформа з пошуку роботи показала, які наслідки чекають «віддалених» працівників, якщо ті не змінять свої повсякденні звички.

Її творці запросили групу клінічних психологів і фітнес-експертів, щоб вивчити, як «удальонка» впливає на людину фізично і психологічно. Фахівці пояснили, які зміни відбудуться при такому режимі роботи через 25 років. В результаті з’явилася Сьюзан — модель типового віддаленого працівнника майбутнього, на якій вони детально розбирають всі негативні наслідки.

 

Так, постійне перебування перед монітором викликає «синдром комп’ютерного зору», при якому очі стають сухими і запаленими, а зір — замутненим. Крім того, на білках почнуть з’являтися червоні плями, а під очима — великі синці.

 

Нестача фізичної активності і сидіння в неправильній позі призведуть до викривлення хребта, болів в спині і шиї, ожиріння і «tech neck» (ефект від постійного переглядання мобільних пристроїв і планшетів): шкіра не шиї обвисне, з’явиться друге підборіддя. Від постійної роботи на клавіатурі деформуються кисті рук. Брак вітаміну D спричинить втрату волосся, шкіра зблідне, стане тьмяною і покриється зморшками.

В Швеции откроют ресторан «Нигде» со столиками посреди леса и поля (ФОТО)

Зрештою, людина, що працює дистанційно, постійно перебуватиме в стресі, спричиненому режимом і відсутністю особистих контактів. Від цього, у свою чергу, підвищиться кров’яний тиск, а стан здоров’я ще більше погіршиться.

Щоб зберегти його, автори дослідження радять дотримуватися кількох правил. Важливо підтримувати постійний режим роботи, регулярно виконувати фізичні вправи і час від часу виходити на вулицю, щоб відновитися після дня, проведеного за комп’ютером.

«Дотримуватися одного способу життя і рівня продуктивності необхідно для підтримки емоційного здоров’я за умови дистанційної роботи. Рутина дає нам можливість керувати своїм часом і підтримувати нашу увагу. Подумайте про те, як ви хочете керувати своїм часом і що буде найкраще працювати у більш широкому контексті вашого життя», — зазначає психолог Рейчел Аллан.

Тарифи на газ: чому за липень заплатимо значно більше 


Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.