Як змінились ціни на квартири в новобудовах залежно від району столиці. Статистика за вересень (ІНФОГРАФІКА)

Середні ціни на нерухомість у вересні по районах Києва

 

Середні ціни на житло
в новобудовах Києва

У вересні середня вартість квадратного метра виросла на 100 грн і сягнула 26 600 грн/кв. м. При цьому в валюті втратила 10$.

Забудовники не наважилися сильно підвищувати ціни на тлі падіння гривні.

Якщо ми будемо розглядати середні ціни по районам, то саме в Печерському районі, де сконцентровані найдорожчі проекти, ми констатуємо падіння з 1 990$/ кв. м до 1 910$/ кв. м.

Ринок новобудов передмістя Києва: як зросли ціни залежно від віддаленості будинку від столиці

Можемо відзначити невелике зростання цін в Подільському (на 90 $/кв. м), Святошинському (на 70 $/кв. м), Голосіївському (на 30 $/ кв. м), в Солом’янському і Деснянському (на 10 $/кв. м). Без змін середня ціна залишилася в Оболонському, Шевченківському, Дніпровському та Дарницькому районах.

 

При цьому вересень знову б’є негативні рекорди за кількістю нових проектів і стартів продажів: стартував продаж тільки в 1 комплексі столиці в Святошинському районі, і на карті будівництва з’явилося 3 нових об’єкти, про які дуже мало інформації.

Новая платежка на оплату коммуналки: правительство хочет ввести еще одну обязательную к оплате услугу

Нормального росту цін з початком осені не сталося: падіння купівельних настроїв, зростання курсу, реформування контрольно-дозвільної системи, гучні будівельні скандали з «Аркада» та «Укрбуд», всі ці фактори «лихоманять» ринок і вселяють невпевненість, як в забудовників, так і в інвесторів.

Ринок чекає фіналізації реформи ДАБІ і закон про захист прав інвесторів, який обіцяють прийняти ще в цьому році. Що ж стосується цін, то їх коригування буде тільки по курсу валют. Ні різкого підвищення, ні різкого падіння не відбудеться — для цього немає передумов.

Плюс тысяча в платежке на коммуналку: тарифы на тепло и воду могут увеличить в ближайшие месяцы 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о разнообразии выбора и особенностях грузоподъемного оборудования и такелажа

Источник:
bigkyiv

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.