Як змінились ціни на житло: скільки коштує квадратний метр в новобудовах столиці залежно від класу житла (ІНФОГРАФІКА)

Ціни червня на ринку новобудов у Києві залежно від класу житла

Як змінились
ціни на житло

Середня ціна в Києві залишилася на рівні травня — 25 100 грн/кв. м, стабільність національної валюти відбилася і на збереженні ціни в доларі також. Що стосується старту продажів, то поки в місті затишшя — вперше за багато років. За даними держреєстрів, з’явилося 2 нових проекти ЖК в Подільському районі столиці, але поки про продажі мова не йде.

І хоча багато забудовників в ЗМІ декларують повернення покупців в відділи продажів, скоріше, це відкладений попит, і ті клієнти, які планували купівлю на квітень-травень, але змогли реалізувати потребу тільки зараз. Залишився інтерес до проектів на більш високому ступені готовності і в складі великих житлових забудов. Дещо просіла оренда і з’явилося багато вакантних квартир, оскільки частина споживачів поїхали зі столиці на час карантину, відповідно, це вплинуло і на оцінку інвестиційної привабливості квадратних метрів.

Рынок жилья выходит из карантина: что с ценами на квартиры и сколько строек будет заморожено

Незважаючи на стабільність середньої ціни, показовим є зміна в ціні в різних класах. Так економ подорожчав з 18 200 грн/кв. м до 18 600 грн/кв. м (+ 2%), в той час як інші класи скинули в ціні: комфорт-клас подешевшав на 100 грн (з 21 300 грн/кв. м до 21 200 грн/кв. м), бізнес-клас просів також незначно на 100 грн (з 37 500 грн/кв. м до 37 400 грн/кв. м), найбільше змінилася ціна в еліт нерухомості: з 68 200 грн/кв. м до 67 300 грн/кв. м. Така ситуація може свідчити про повільну зміну вектора на більш доступне житло. Якщо така тенденція буде простежуватися в наступні 2-3 місяці, то може потягнути за собою зниження цін і в інших класах.


Газ втридорога: поставщик «последней надежды» будет продавать газ в 2-3 раза дороже рыночных цен

 и какие инструменты для этого понадобятся 

Источник:
3m2

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.