З 1 липня українці можуть легко змінити постачальника газу: уточнення щодо боржників і коментар Коболева

В Україні з 1 липня значно спрощується процедура зміни постачальника газу для населення

Спрощена система
зміни постачальника газу

За словами голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, з липня споживач газу зможе змінювати постачальника в один клік: достатньо відіслати новому постачальнику заяву-приєднання.

«Все інше за вас зробить новий постачальник за допомогою сучасних інформаційних технологій», — пояснив Коболєв.

Цена на газ: Кабмин обжалует тройное повышение норм потребления газа для населения

Він наголосив, що до впровадження змін процес міг тягтися місяцями. З новими правилами можна змінити постачальника упродовж трьох днів.

«Це сміливий, але необхідний крок для запуску роздрібного ринку газу. І я вдячний, що, попри коронавірусну пандемію, регулятор продовжує реформувати український ринок газу і змінив правила, щоб нарешті дати свободу вибору кожному українцю», — додав голова правління Нафтогазу.

У новому рішенні регулятора було усунуто такі вимоги для зміни постачальника, як отримання письмової довідки про відсутність боргу або складання акта звірки розрахунків — або ж укладення графіка погашення заборгованості перед постачальником. Разом з тим споживач має самостійно заявити, що не має боргів за газ.

Нафтогаз начал предлагать газ населению в обход сбытовых компаний

Як повідомлялося, 10 червня 2020 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила рішення, яким спрощується процедура зміни постачальника газу для побутових споживачів. Зокрема, зміни будо внесено до Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем, Правил постачання природного газу та Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам.

Cубсидии оставят только самым малообеспеченным: получателей проверит армия новых инспектора

 и какие инструменты для этого понадобятся

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.