За півроку обсяг нового будівництва житла скоротився в 1,4 рази

Загальна площа нових житлових будинків, на які видано дозволи на виконання будівельних робіт скоротився до 3,85 млн кв. м

Скорочення обсягів нового
будівництва житла

Загальна площа житлових будинків, на які видано дозволи на виконання будівельних робіт (нове будівництво), в січні-червні 2020 року скоротився в 1,4 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року — до 3,85 млн кв. м., про це повідомила Державна служба статистики.

У першому півріччі загальна площа нового будівництва багатоквартирних будинків склала 3 млн 60,6 тис. кв. м (93% загального обсягу).

Загальна площа нового будівництва житла в Києві скоротилася в 5,8 рази до січня-червня 2019 року — до 368,1 тис. кв. м, тоді як в Київській області зросла вдвічі — до 1 млн 358,3 тис. кв. м.

Значні обсяги нового будівництва житла також зафіксовані у Львівській (513,6 тис. кв. М), Одеській (395,6 тис. кв. м), Івано-Франківській (304,6 тис. кв. м) і Хмельницькій (150, 9 тис. кв. м) областях.

На що йдуть кошти «Великого будівництва»: які дороги міжнародного значення ремонтують і скільки це коштує (ІНФОГРАФІКА)

Як повідомлялося, загальна площа житлових будинків, на які отримані документи на право виконання будівельних робіт (нове будівництво), в 2019 році в Україні збільшилася на 14,2% в порівнянні з 2018 роком — до 14 млн 700,7 тис. кв. м.

Держстат нагадує, що показники наведені без урахування тимчасово окупованій території Криму і Севастополя та частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

COVID-19: Киев в «оранжевой» зоне. С 14 сентября действует новое эпидемиологическое зонирование (КАРТА, СПИСОК)

Интересно про строительство: ранее мы писали о принципах работы и преимуществах индукционных электрических котлов

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.