За скільки можна винайняти житло в Києві: ціни залежно від району та кількості кімнат квартири (ІНФОГРАФІКА)

Ринок оренди житла в столиці. Як змінились ціни і що з попитом за підсумками вересня

Ринок оренди житла:
як змінились ціни в Києві

Вересень традиційно є високим сезоном на ринку оренди квартир, але не в цьому році. Характерне осіннє пожвавлення ринку оренди відкориговано карантином в країні. Через пандемії COVID-19 більшість студентів залишилися на дистанційному навчанні, а приплив трудових мігрантів зменшився. Пропозиція як і раніше перевищує попит. У вересні 2020 року медіанна ціна оренди житлової нерухомості Києва становила 11 дол. США / кв.м.

 

Ціна оренди квадратного метра в однокімнатних квартирах у вересні склала 10 дол. США. Медіанна ціна двокімнатних квартир – 9 дол. США / кв.м. Ціна трикімнатних квартир у вересні 2020 р склала 10 дол. США / кв.м. Чотирикімнатних – 14 дол. США / кв.м.

«Тарифная революция» на рынке ЖКХ может привести к существенному росту цен для населения. Мнения экспертов

Традиційно, як в продажу, так і в оренді, найдорожчим районом Києва є Печерський район. Медіанна вартість оренди в центрі столиці становить 1261 дол. США / за об’єкт, або 17 дол. США / за кв.м. На другому місці Шевченківський. Орендодавці в цьому районі просять 599 дол. США / за квартиру ($ 11 /кв.м.). На третьому місці Голосіївський район – 540 дол. США / за об’єкт ($ 10 / кв.м). Мінімальна медіанна ціна на оренду квартир зафіксована в Деснянському районі – 289 дол. США / за квартиру, або 6 дол. США / за кв.м.

Найбільш дорогим районом для оренди найліквідніших однокімнатних квартир є Печерський район, де медіанна вартість оренди 1К квартири становить 547 дол. США. У Солом’янському, Шевченківському та Голосіївському районах можна зняти однокімнатну квартиру в діапазоні від 420 до 440 дол. США. Найдешевшим для оренди районом є Деснянський. Цінник на 1К квартири в цьому районі становить 254 дол. США / в місяць.

Структура попиту

У вересні 2020 р. 35% запитів від претендентів припадає на двокімнатні квартири. За 30% потенційних орендарів шукають для оренди однокімнатні та трикімнатні квартири. Найскладніше здавати в оренду багатокімнатні квартири, лише 5% орендарів підшукують житло з чотирма і більше кімнатами.

Covid-19: карантин продлен до 31 декабря. Ряд ограничений усилено 

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства 
Источник:
3m2

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.