Забезпечено фінансування витрат замовника будівництва та інженера-консультанта на передпроєктні стадії та під час проєктування

Урядом було схвалено проєкт постанови, яким пропонується доповнити показники витрат титулу на виконання проєктно-вишукувальних робіт для будівництва витратами з утримання служби замовника та з надання послуг інженера-консультанта

Уряд пропонує доповнити показники
витрат титулу на виконання
проєктно-вишукувальних робіт

12 серпня на засіданні Уряду було схвалено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток 2 до Порядку затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії». Проєкт постанови розроблено Мінрегіоном з метою приведення положень Порядку у відповідність до чинного законодавства.

Фінансування капітальних вкладень із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, здійснюється лише за наявності погоджених та затверджених титулів об’єктів, зокрема, на виконання проєктно-вишукувальних робіт.

На 10% зменшилась кількість будівництв — Чернишов, про результаты першого півріччя

Наразі кошти на покриття витрат з утримання служби замовника та надання послуг інженера-консультанта передбачаються вартісними показниками рядка «Інші витрати» титулів об’єктів будівництва. Проте, у випадку складання титулу лише на виконання проєктно-вишукувальних робіт, можливість фінансування цих витрат на передпроєктні стадії та під час проєктування відсутня, оскільки титул не передбачає такі витрати.

Задля надання такого фінансування, проєктом постанови пропонується доповнити показники витрат титулу на виконання проєктно-вишукувальних робіт для будівництва витратами з утримання служби замовника та з надання послуг інженера-консультанта (у разі його залучення).

Украинцам не хватает жилья. Что необходимо, чтоб застройщикам было для кого строить, а украинцам — за что покупать? 


Источник:
minregion

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.