Законопроєкт про захист інвесторів у будівництво Рада може розглянути у вересні – Аваков

Проєкт закону вже написаний, а у вересні його винесуть на голосування

Законопроєкт про захист інвесторів
може бути розглянутий у вересні

Законопроєкт про захист інвесторів може бути розглянутий Верховною Радою вже у вересні, вважає міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Про це міністр сказав у середу в ході пресконференція щодо ситуації з банком «Аркада».

«У нас є три «серійних» злочини – «Укрбуд», банк «Аркада», Войцеховський (група компаній «Укогруп» очолював забудовник Анатолій Войцеховський – Mind). Все це стало можливим через серйозні проломи в законодавчій базі. Весь останній місяць у нас була дуже продуктивна дискусія у Верховній Раді, є робоча депутатська група, є проєкт закону, який, я впевнений, у вересні буде винесено в залі, проголосований, і ми ці проломи зможемо закрити», – повідомив міністр.

За його словами, питання «Укрбуду» практично вирішене, і останні будинкb будуть прийняті на баланс «Київміськбуду» найближчим часом. Він також висловив упевненість, що проблеми з недобудовами «Аркади» і Войцеховського також будуть вирішені.

Банк Аркада признан неплатежеспособным. Что ждет инвесторов ЖК Аркады? 

Интересно про строительство: ранее мы писали о достоинствах и основныех технических характеристиках компактных мини-погрузчиков для коммунальных хозяйств

Источник:
mind

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.