Законопроєкт щодо протидії хаотичній забудові вже обговорюється з народними депутатами — Ткаченко

МКІП розробило законопроєкт щодо протидії хаотичній забудові — Ткаченко

Законопроєкт щодо протидії
хаотичній забудові 

Міністерство культури та інформаційної політики розробило законопроєкт щодо протидії хаотичній забудові в Україні, наразі його обговорюють з народними депутатами.

Про це сказав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Розробили проєкт протидії хаотичній забудові. Надзвичайно велика кількість речей, пов’язана із забудовою, я ніколи не думав, що в міністерстві найбільше питання, яке мене буде турбувати, буде пов’язане з дозволами на забудову», — сказав Ткаченко.

Ринок житла столиці: більше половини новобудов є ризиковими. В якому районі найбільше проблемних ЖК (ІНФОГРАФІКА)

Він додав, що необхідність такого системного закону наразі визріла і МКІП обговорює його з депутатами.

Міністр також розповів, що за 100 днів у МКІП встигли дати поштовх низці стратегічних змін у сферах культури, туризму, креативних індустрій та медіаграмотності. Зокрема, реалізували законопроєкт №3377 про підтримку культури, креативних індустрій і туризму у зв’язку з обмежувальними заходами для протидії COVID-19, підготували проєкти законів щодо охорони культурної спадщини, розробили дорожню карту реалізації найближчими роками указу Президента щодо підтримки культури, туризму, креативних індустрій.

Нагадаємо, 4 червня Верховна Рада ухвалила постанову про призначення Олександра Ткаченка міністром культури та інформаційної політики.

Житлова програма для 30 тисяч сімей передбачена у проєкті держбюджету-2021 — Марченко 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали про переваги і технічні параметри нової металочерепиці Rannila A5550 від «Рууккі Україна»

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.