Засідання Президії Будівельної палати України

15 липня відбулося  засідання Президії Будівельної палати України

15 липня відбулося  засідання Президії Будівельної палати України. Відповідно до оновленого Статуту БПУ, до складу Президії, яка є органом оперативного вирішення окремих питань діяльності Палати, входять Президент та віце-президенти.

У своєму вступному слові Президент Будівельної палати, Герой України П.С.Шилюк поінформував присутніх про ситуацію, яка склалася у галузі через запровадження карантинних заходів, про обсяги виконання будівельних робіт та випуску продукції. 

Він зазначив, що у січні–травні 2020р. порівняно з аналогічним періодом 2019р. індекс будівельної продукції склав 92,9%. Менше, ніж зазвичай, введено в експлуатацію житла. Проте будівельний комплекс, підкреслив П.С.Шилюк, за цих складних умов добився кращих результатів, ніж промисловість в цілому та її окремі галузі.

Президент Палати висловив упевненість у тому, що будівельникам під силу забезпечувати більші обсяги робіт, особливо у сегменті будівництва житла, що є важливим соціальним завданням.

У цьому зв’язку П.С.Шилюк вкотре загострив увагу на необхідності прийняття ряду законодавчих актів, зокрема щодо реконструкції застарілого житла, будівництва орендного житла, захисту інвесторів, фінансування державних та регіональних житлових програм.

Члени Президії обговорили також питання першочергових заходів з реалізації рішень Загальних зборів Будівельної палати України, розглянули інші важливі питання організації діяльності Палати (доповідач – віце-президент –виконавчий директор А.А.Дронь).

Віце-президент М.А.Величко, як член робочої групи  Мінрегіону з розробки Національної концепції ВІМ-технологій у будівництві, поінформувала про заходи щодо запровадження інноваційних технологій, які мають стати важливою складовою сучасного будівництва в Україні, роль у цих питаннях Будівельної палати.

З інформацією про  чергове засідання Ради Палати та відзначення Дня будівельника 2020 року виступив перший віце-президент С.Т.Сташевський. Він зазначив, що з нагоди професійного свята за поданням організацій – членів  БПУ групу кращих будівельників представлено до державних та відомчих нагород.

Щодо сценарію проведення свята, то, за словами С.Т.Сташевського, наразі опрацьовуються різні його варіанти і остаточне рішення буде прийнято найближчим часом залежно від актуальної ситуації з карантинними обмеженнями.

Відповідні рішення, погоджені на засідання Президії, будуть винесені на розгляд  Ради Будівельної палати, засідання якої намічене на початок серпня ц.р.

 

Джерело:
budpalata

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.