Зеленський схвалив підвищення RAB-тарифів. Вартість приєднань до електромереж знизиться

За рахунок посилення інфраструктури електромереж енергорозподільчих компаній і за рахунок перегляду державної політики щодо RAB-тарифів в Україні знизиться вартість приєднань до електромереж 

Підключення до електромереж
здешевшає

Володимир Зеленський підтримав підвищення RAB-стимулювання в Україні з 3% до 6% норми прибутковості на стару базу активів. Про це повідомляє голова виконавчого комітету Національної ради з питань реформ Михайло Саакашвілі на своїй сторінці в Facebook.

У своїй публікації чиновник заявив про ініціативу уряду і глави держави встановити прибутковість RAB-тарифів на рівні 6%.

Реформа приєднання до електромереж: що пропонує Нацрада

Він заявив, що таким чином в Україні знизиться вартість приєднань до електромереж за рахунок посилення інфраструктури електромереж енергорозподільчих компаній і за рахунок перегляду державної політики щодо RAB-тарифів.

Саакашвілі пообіцяв, що з такою реформою в Україні все буде «дешевше і швидше». Він підкреслив, що розраховує на підтримку цього закону з боку парламенту.

«Коли парламент проголосує за наші пропозиції, все буде набагато швидше і дешевше. Нацрада реформ підтримав одноголосно», — написав він.

Нагадаємо, що 26 серпня Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг затвердила так званий RAB-тариф.

Він буде діяти для всіх операторів системи розподілу електроенергії (обленерго) країни, починаючи з 2021 року. 

Плюс тысяча в платежке на коммуналку: тарифы на тепло и воду могут увеличить в ближайшие месяцы 

Интересно о строительстве: Как сделать здание из сэндвич-панелей привлекательным?

Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.