Зеленський хоче залучити до «Великого будівництва» більше турецьких компаній

Президент Володимир Зеленський хоче залучити ще більше турецьких компаній до реалізації інфраструктурних програм «Великого будівництва»

Більше турецький компаній
на «Велике будівництво»

Президент Володимир Зеленський відзначив зацікавленість України у залученні турецьких компаній до реалізації інфраструктурних програм та виступає за прискорення укладання Угоди про вільну торгівлю з Туреччиною.

Куди йдуть кошти «Великого будівництва»: дороги регіонального значення. Що ремонтують і скільки це коштує (ІНФОГРАФІКА)

Про це Зеленський сказав під час заяви для ЗМІ за результатами переговорів з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом у Стамбулі.

«У нас вже успішно працюють турецькі компанії, такі як «Онур» та «Озалтин». А зважаючи на масштабність нашої програми під назвою «Велике будівництво», ми прагнемо розширити коло цих проєктів і коло цих компаній», – повідомив Зеленський.

Він також зазначив, що було домовлено прискорити укладання Угоди про вільну торгівлю та вирішити всі проблемні питання, які зараз гальмують цей важливий процес.

Россия отменила запрет на экспорт в Украину битума

Зеленський та Ердоган під час перемовин також обговорили співпрацю двох країн для забезпечення енергетичної незалежності.

Ердоган відзначив взаємне прагнення розвитку економічних відносин і нарощування товарообігу між країнами. Також він повідомив, що попри всесвітню пандемію Туреччину відвідали 500 тисяч туристів з України, й це демонструє не лише близькість двох країн, а й довіру українців до заходів, яких Туреччина вживає з метою безпеки.

Податкові перевірки можуть повернутися під час карантину: як підготуватись бізнесу 

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства
Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.