Житло для 500 сімей — переселенців з Криму: невже побудують? Зеленський провів переговори з Ердоганом

Зеленський обговорив з Ердоганом будівництво житла для переселенців з Криму

Житло для переселенців з Криму:
Туреччина допоможе

Президенти України і Туреччини Володимир Зеленський та Реджеп Таїп Ердоган обговорили питання будівництва на Херсонщині житла для 500 сімей внутрішньо переміщених осіб з АР Крим.

Про це за результатами їхньої телефонної розмови повідомляє пресслужба глави держави, передає Build Portal.

«Президент України високо оцінив увагу, яку турецька сторона приділяє захисту прав та інтересів кримських татар в окупованому Криму, а також практичні кроки з реалізації домовленостей щодо будівництва на Херсонщині житла для 500 сімей внутрішньо переміщених осіб з АР Крим», — йдеться у повідомленні.

За словами Зеленського, він доручив уряду України опрацювати текст українсько-турецького міжурядового меморандуму, який визначатиме технічні питання будівництва.

Рынок жилья выходит из карантина: что с ценами на квартиры и сколько строек будет заморожено

Крім того, глава Української держави подякував за незмінну позицію Туреччини щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України, захист прав кримськотатарського народу, а також налаштованість і надалі поглиблювати стратегічне партнерство між двома державами на всіх напрямах, що становлять спільний інтерес.

Зазначається, що у контексті реалізації домовленостей восьмого засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною й Туреччиною, яке відбулося 3 лютого в Києві, глави держав погодилися вжити додаткових заходів для фіналізації переговорів стосовно укладення Угоди про вільну торгівлю, а також посилити роботу низки галузевих двосторонніх механізмів.

Нацбанк: мы рассчитываем на то, что спрос на жилье будет оживлен за счет ипотеки

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.