Житло на Марсі: 4 архітектурні проєкти на із сучасних будівельних матеріалів (ФОТО)

Проєкти для будівництва цілих міст на Червоній планеті зі звичайних будівельних матеріалів

Будівництво на Марсі

Космос захоплює уяву не лише авантюристів чи відчайдухів, але й митців, серед яких чільне місце посідають архітектори. В центрі уваги перебуває Марс – найцікавіша для науковців планета, до того ж компанія Space X заявляє плани щодо його колонізації. Усе це спонукає вигадувати все нові й нові проєкти для будівництва цілих міст на Червоній планеті. Більше про архітектурні проєкти на Марсі – читайте.


Бетон

Чи використовуватимуть на Марсі бетон під час будівництва споруд? Таке питання ставлять собі розробники цього проєкту. Схоже, відповідь – так. До вашої уваги «марсіанський бетон», розроблений вченими у США. Мета одна – нарешті колонізувати цю планету.

Надувні споруди

Компанія Bjarke Ingels Group працює над проєктом Mars Science City після того, як Об’єднані Арабські Емірати оголосили про ініціативу в 2017 році. У цьому випадку пропонуються надувні споруди, що дозволить отримати максимальну кількість сонячного світла.

Для виробництва більш екологічного бетону почали застосовувати глину

Надруковані на 3D принтері

Архітектурно-технологічна компанія AI SpaceFactory завершила автономне будівництво MARSHA – пропозиції щодо житлових будинків на Марсі. Притулок розрахований на проживання всередині екіпажу з чотирьох астронавтів, які виконують місію на Марс.

Здания для жизни на Луне будут напечатаны на 3D-принтере — NASA (ФОТО)

Технологічні

MARS Case – це мінібудинок, який розробили у співпраці з китайським гігантом електроніки Xiaomi. Приміщення має круглу форму та вікно у формі ілюмінатора. Розрахована така споруда на одну особу.

Не гірше, ніж в Європі. «Сучасну» технологію очищення води майя винайшли ще 2000 років тому

Интересно о строительстве: ранее мы писали о сферах применения и преимущества тротуарных плит из бетона 

Фото: Archdaily 

Источник:
house

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.