Житлова програма для 30 тисяч сімей передбачена у проєкті держбюджету-2021 — Марченко

Міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що у проєкті держбюджету-2021 передбачені програми з іпотечного кредитування та придбання житла у фінансовий лізинг для 30 тис. сімей

Житлова програма
для 30 тисяч сімей

У проєкті державного бюджету на 2021 рік передбачені програми з іпотечного кредитування та придбання житла у фінансовий лізинг, за якими зможуть придбати житло 30 тис. сімей, про це сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

«Парламентом було ухвалене рішення, яке дозволяє нам створити інституцію, що здійснюватиме іпотечне кредитування та купівлю житла у фінансовий лізинг. Передбачається, що у наступному році більше 30 тисяч сімей зможуть отримати житло за цією програмою», — сказав Марченко.

Рынок загородной недвижимости: насколько выросла цена жилья во время карантина (ИНФОГРАФИКА)

Нагадаэмо, Кабінет Міністрів погодив на позачерговому засіданні у понеділок проєкт держбюджету на 2021-й рік.

Раніше Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що у проєкті передбачено 4,7% зростання ВВП, до 6% — плановий дефіцит бюджету, курс — до 29 грн за 1 долар.

Як передбачає Бюджетний кодекс, Кабмін затверджує і подає до парламенту до 15 вересня проєкт закону про держбюджет на наступний рік.

Назначение субсидий: из-за коллизии на рынке газа украинцы могут лишится субсидий 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали про переваги і технічні параметри нової металочерепиці Rannila A5550 від «Рууккі Україна»

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.