Зміна функціонального призначення приміщення під офіс — який порядок отримання містобудівних умов та обмежень?

В Департаменті містобудування та архітектури КМДА розповіли про важливі нюанси зміни функціонального призначення приміщення під офіс

Зміна функціонального призначення
приміщення під офіс

Кожна будівля, споруда чи приміщення мають своє функціональне призначення, яке визначає, для чого ці об’єкти будуть використовуватись.

Різні види будівель передбачають не лише конкретні види діяльності, які в них можуть проводитись, а і особливі вимоги до їх проектування та будівництва. Саме тому зміна функціонального призначення будівлі передбачає обов’язкове отримання містобудівних умов та обмежень.

Офісні приміщення та будівлі належать до об’єктів громадського призначення. Потрібно чи ні отримувати МУО на реконструкцію – залежить від конкретного випадку.

Цільове та функціональне призначення земельної ділянки: що має знати забудовник (ПОРАДИ ЮРИСТІВ)

  • Якщо житловий будинок необхідно перетворити на офіс – одержання містобудів обов’язкове. Така ж сама ситуація, якщо під офіс планується переробити нежитлове приміщення.
  • Зміна офісного приміщення, наприклад, на магазин не потребує отримання містобудівних умов та обмежень, адже обидва об’єкти мають однакове функціональне призначення. Однак якщо забудовник планує створювати вхідну групу, то йому потрібне погодження у Департаменті містобудування і архитектури КМДА у вигляді отримання МУО.
  • При перетворенні на офіс квартири у заявці на МУО можна не вказувати кадастровий номер ділянки, якщо він відсутній

Оприлюднено проект плану державних перевірок для бізнесу: хто і коли перевірятиме

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства
Источник:
facebook

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.