Знизити тариф на газ: до парламенту подано законопроект № 2458. Що відомо

Віталій Кличко звернувся до парламенту щодо ухвалення законопроекту, який дозволить зменшити тариф на газ

Тариф на газ можуть знизити

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до парламенту щодо ухвалення законопроекту, який дозволить зменшити тариф на газ. Про це він заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на питання із соцмереж.

«Я звертаюсь до депутатів парламенту невідкладно винести на розгляд та ухвалити законопроект № 2458. Він дозволить теплопостачальним підприємствам України застосовувати нижчу ціну на газ. Та встановлювати нижчі ціни на тепло і гарячу воду для населення. І кияни, і жителі інших міст України повинні сплачувати реальну, нижчу ціну за послуги!» – підкреслив Віталій Кличко.

За коммуналку будем платить втридорога? Что изменится после передачи определения тарифов на места

Він наголосив, що міська влада дбає про те, щоб кияни сплачували справедливу ціну за отримані послуги.

«Минулого опалювального сезону, за постановою уряду, діяла так звана газова знижка на природний газ для теплопостачальних підприємств України. Нагадаю, у структурі тарифу на опалення та гарячу воду вартість природного газу становить 80%. Тому, завдяки знижці, кияни зекономили на гарячій воді та опаленні загалом 1,5 мільярди гривень», – сказав Віталій Кличко. 

Він підкреслив, що така постанова діяла тільки для минулого опалювального сезону. Аналогічного рішення, яке б стосувалось цього опалювального сезону, уряд не ухвалив. І в теплопостачальних підприємств не тільки Києва, а й усієї України немає правових підстав застосовувати актуальну ціну на газ.

«Більше того, парламент не спромігся за цей час ухвалити законопроект, що дав би можливість застосовувати актуальну ціну газу. Що на 35% нижча, ніж та, за якою рахували тарифи в 2018-му», – наголосив Віталій Кличко.

За електроенергію заплатимо більше? Тариф для населення пропонують підвищити: в чому причина

Також мер повідомив, що столиця здійснила всі технічні та організаційні заходи, щоб розпочати опалювальний сезон вчасно.

«Ми також провели гідравлічні випробування, за результатами яких тепловики усунули 6,5 тисячі пошкоджень. Тому місто готове оперативно розпочати опалювальний сезон», – повідомив Віталій Кличко.

Covid-19: карантин продлен до конца года. Кабмин усилил ряд ограничений

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства  

Источник:
kyivcity

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.