Підбір університету для майбутнього диплома в Україні

Практично кожен день ЗМІ доносять до нас черговий скандал в стінах найбільш престижних університетів, що займають лідируючі місця в світових рейтингах. Взяти, наприклад, знаменитий Берклі. Спочатку натовп студентів зриває виступ альт-правого журналіста Майло Яннопулос. Потім проганяє політолога Чарлза Мюррея криками «Пішов геть, расист, сексист і анти-гей!». А лекцію консервативного мислителя Бена Шапіро доводиться проводити під посиленою охороною, яка влітає університету в 600 тисяч доларів. А як інакше? Оточила лекційний зал натовп вітає мислителя плакатами «Геть з Берклі, нацистське лайно!».

Цікаво, що Берклі — один з найбільш дорогих університетів США. Вартість навчання за рік починається від 28 тисяч доларів, ще стільки доведеться витратити на прожиття. Частково це пояснює бійки і погроми, з якими не може впоратися керівництво вузів.

Нинішня студентська вольниця почалася на рубежі століть, коли вищу освіту в Європі стало платним, а в Америці стрімко подорожчало. Студент, викладає за навчальний рік кілька десятків тисяч доларів, передбачувано став на позицію споживача освітніх послуг і почав вимагати від університету максимального комфорту — і фізичного, і душевного.

Саме в цей період дітей середнього класу охрестили «поколінням сніжинок». Термін належить автору «Бійцівського клубу» Чака Паланіка і позначає людей, болісно чутливих до всього, що порушує їх душевний комфорт і знижує самооцінку. Але в кампусах кращих університетів англосаксонського світу «покоління сніжинок» розмістилося з усіма зручностями.

Ваша дитина або ви ж самі потребуєте в якісному вищу освіту за власним бажанням або за потребою подальшого кар'єрного росту? Таким питанням спантеличений був кожен з нас. Тут головне визначитися з професією, спеціалізацією і підібрати за місцем проживання або ж за рівнем утворення вищого навчального закладу. В Україні на сьогоднішній день налічується сотні різних університетів, як державних, так і приватних. Якщо порівняти всі ВНЗ країни, сформувати свій рейтинг або ж звернутися до загальнонаціонального рейтингу оцінки всіх університетів, то ми рекомендуємо вам надходити до Харківського національного університету радіоелектроніки (скорочено — "ХНУРЕ"). В даному університеті викладають складні технічні, прикладні та інформатика. Програма освіти постійно оновлюється, слідуючи за трендами і новими відкриттями в сфері радіоелектроніки, ІТ сфері та інших видах діяльності. Університет виглядає красиво, розташовується в самому центрі Харкова, всі кабінети, аудиторії і кімнати гуртожитку знаходяться в гідному відремонтованому стані. Також в університеті для учнів є сучасні комп'ютери, обладнання та інше постачання для прогресивного навчання молоді. Університет складається з 8 факультетів, 34 кафедр. В університеті навчається близько 7000 студентів за різними формами навчання. Более детально об университете узнать вы можете на сайте http://nure.ua/.

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.