Замовлення свіжого букета в Івано-Франківську

Які квіти дарують чоловікам?

Чи можна дарувати чоловікам квіти? Жінки нерідко задаються таким питання. Відповідь, втім, очевидний — варто лише згадати про традиційні гвіздочках для ветеранів війни і про розкішних букетах, які вручаються олімпійським чемпіонам разом з медаллю. А скільки квітів отримують чоловіки-артисти: актори, співаки, зірки балету і т.п. Тобто коли мова йде про привітання ветерана, спортсмена або артиста, питання про те, чи доречні квіти, як правило, не виникає. А чим відрізняються від них всі інші чоловіки? Нічим! Їм теж подобаються квіти, тому, якщо виникло бажання подарувати чоловікові букет, можна сміливо відправлятися в флористичний салон. Доставка квітів Івано-Франківськ — дуже популярна!

Американські флористи провели дослідження і з’ясували, що шестеро з десяти чоловіків дуже люблять квіти і були б раді отримати в подарунок букет. Однак це не означає, що інші 40% чоловіків були б проти отримання квітів в подарунок. Квіти — на те вони і квіти, щоб подобатися всім людям. Просто здавна полюванням і складними землеробськими роботами займалися чоловіки, а жінки розводили городи та садки з квітами. Представники сильної статі, побачивши, як радіють жінки кожному разквітшему бутона, зрозуміли, що квіти — найбільш безпрограшний варіант в якості подарунка для жінки.

До речі, згідно з старовинної арабської легенди, Сатана створив дорогоцінні камені, бачачи, як захоплюється Єва квітами. Він зрозумів, як різнокольорові «штучки» привабливі для людей. Однак квіти є скрізь, тому будь-яка людина може насолодитися їх красою. Хитрий Сатана приховав різнокольорові мерехтливі каміння в надії, що люди, знаходячи їх, будуть приходити в божевільний захват. Створивши дорогоцінні камені, подібні квітам, і розкидавши їх по Землі, Сатана приніс в життя людини ще одна спокуса, часто штовхає на злочин. Ця легенда пояснює, чому «кращими друзями дівчат» є квіти і … діаманти, адже одне, згідно з переказами, створено за подобою іншого.

Замовити квіти можна за номерами телефонів:

+38-098-388-27-00 (Viber, WhatsApp)
+38-095-388-27-00
+38-063-388-27-00

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.